Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

  Uşak Emniyeti’nden büyük kaçakçılık operasyonu

  Uşak Emniyeti Kaçakçılıkla Mücadelede

  Uşak Emniyeti Kaçakçılıkla Mücadelede Başarılı Operasyonlar Gerçekleştirdi

  Uşak Emniyet Müdürlüğü, kaçakçılıkla mücadele kapsamında gerçekleştirdiği üç ayrı operasyonda önemli miktarda kaçak makaron ve tütün ele geçirdi. Operasyonlar sonucunda, kaçak ürünlerle birlikte kullanılan ekipmanlara da el konuldu.

  Uşak Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonlarda toplamda 326.900 adet bandrolsüz/kaçak boş makaron ve 187 kilogram bandrolsüz/kaçak kıyılmış tütün ele geçirildi. Ayrıca, sigara sarma makinesi ve kompresör gibi kaçakçılıkta kullanılan üç önemli ekipman da operasyonlar sırasında ele geçirilen malzemeler arasındaydı.

  Yakalanan Şüpheliler Hakkında Adli Süreç Başlatıldı

  Operasyonlar neticesinde üç şüpheli şahıs yakalandı ve hakklarında adli tahkikat başlatıldı. Uşak Emniyet Müdürlüğü, kaçakçılıkla mücadele kapsamında yapılan operasyonların devam edeceğini ve bu tür suçların önlenmesi için kararlılıkla çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

  Bu operasyonlar, Uşak Emniyeti’nin kaçakçılıkla mücadeledeki kararlılığını ve başarısını bir kez daha ortaya koyarken, kaçakçılığın önlenmesi ve toplum sağlığının korunması adına atılan önemli adımları temsil ediyor.