Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak Emniyeti’nden müjdeli haber

Uşak Emniyeti’nden Müjdeli Haber:
Uşak Emniyeti’nden Müjdeli Haber: KAAN Uygulaması Bilgilendirmeleri ve Denetlemesi Başladı!

Uşak Emniyeti’nden Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı ile iş birliği kapsamında önemli bir gelişme yaşandı. Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından genel kolluk özel güvenlik işbirliği entegrasyonu KAAN uygulaması bilgilendirmeleri ve denetlemesi kapsamında ilimize görevlendirilen polis başmüfettişleri Muzaffer COŞKUN ve Ömür ARIK, sayın müdürümüz Mehmet Ali KOLCU’yu makamında ziyaret etti.

KAAN Uygulaması Nedir?

KAAN Uygulaması, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından geliştirilen ve özel güvenlik görevlilerinin görevlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yerine getirmelerine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Uygulama, özel güvenlik görevlilerine görev tanımı, yasal mevzuat, risk değerlendirmesi, olay yönetimi gibi konularda bilgi ve eğitim imkanı sunmaktadır. Ayrıca, uygulama sayesinde özel güvenlik görevlileri, olayları anında bildirebilir ve kolluk kuvvetleriyle koordinasyon sağlayabilirler.

Uşak Emniyeti KAAN Uygulamasına Tam Destek Veriyor

Uşak Emniyeti Müdürü Mehmet Ali KOLCU, yaptığı açıklamada KAAN Uygulamasının özel güvenlik sektörünün gelişmesi ve vatandaşların güvenliğinin artırılması için önemli bir adım olduğunu belirtti. KOLCU, KAAN Uygulamasının yaygınlaştırılması ve etkin bir şekilde kullanılması için Uşak Emniyeti olarak tüm imkanlarını seferber edeceklerini söyledi.

Polis başmüfettişleri Muzaffer COŞKUN ve Ömür ARIK ise yaptıkları açıklamada KAAN Uygulaması hakkında Uşak’taki özel güvenlik firmalarına ve personeline detaylı bilgi vereceklerini ve uygulamaya ilişkin her türlü desteği sunmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

Uşak Emniyeti’nin bu önemli çalışması, özel güvenlik sektöründe daha şeffaf ve güvenli bir ortam oluşturulmasına katkıda bulunacaktır.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdoğan DEMİR / KEŞAN POSTASI
Sıradaki Haber Kapıkule’de 18 kilo eroin ele geçirildi