Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uşak Polisi Kaçakçılıkla Mücadelede Binlerce Kaçak Ürüne Ele Geçirdi

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü,

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü, bölgedeki kaçakçılık operasyonlarıyla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Polis, geçtiğimiz günlerde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün düzenlediği operasyonda aralarında makaron ve sigaranın da bulunduğu binlerce kaçak ürüne el koydu.

Temsili Fotoğraf

Yasadışı Tütün Satışı Polisin Önlem Almasına Neden Olur

Polis, bir iş yerinin yasa dışı tütün satışı yaptığı bilgisini aldı. Bu bilgi üzerine harekete geçen ekipler, Uşak’ta hedef alınan iş yerine operasyon düzenledi. Binada yapılan aramada 40 bin adet boş kaçak makaron paketi ve 78 paket kaçak sigara ele geçirildi.

İş Yeri Sahibi Gözaltına Alındı

Kaçak ürünlere el konulmasının yanı sıra iş yeri sahibi de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gözaltına alındı. Bu son operasyon, kolluk kuvvetlerinin ülkedeki her türlü kaçakçılığa karşı devam eden taahhüdünü vurgulamaktadır.

Kaçakçılık Türkiye’de önemli bir sorun olmaya devam ediyor ve yetkililer bu sorunla mücadele etmek için yorulmadan çalışıyor. Yasadışı ürünlere yönelik bu son ele geçirme, kaçakçılık operasyonlarında yer alan bireylerin ağlarını bozmaya yönelik daha geniş bir çabanın parçasıdır. Halk, herhangi bir şüpheli faaliyeti ilgili makamlara bildirerek bu çabaları desteklemeye teşvik edilir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uşak Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Operasyonuyla
Sıradaki Haber Uşak Emniyeti, Kaçakçılık Operasyonunda Büyük Darbe Vurdu