Banaz Anaokulu ve Şehit Tuncay Durmuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Yeni Atamalar Yapıldı
Türk Eğitim Sen’in duyurduğu yazılı sınav puan üstünlüğüne göre gerçekleşen atamalarla, Banaz Anaokulu’na Müdür olarak atanan Gönül Kuşdemir ve Şehit Tuncay Durmuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilen Emre Ertaş, yeni görevlerine başladı. Türk Eğitim Sen yetkilileri, atamaların ardından Kuşdemir ve Ertaş’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
Sadakat ve Hizmet Üzerine Yükselen Yeni Görevler
Yazılı sınav puan üstünlüğüne dayalı olarak Banaz Anaokulu’na Müdür olarak atanması ve Şehit Tuncay Durmuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmesiyle Gönül Kuşdemir ve Emre Ertaş, devletlerine olan sadakatleri ve aziz millete olan hizmet anlayışlarıyla öne çıktı. Türk Eğitim Sen’in değerli arkadaşlarına yeni görevlerinde başarılar dileyerek, devlete olan sadakatlerinin ve hizmetlerinin millete yönelik olacağına dair hiçbir şüphelerinin olmadığını belirtti.