Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim Sen) Uşak Şube Başkanı Deniz Ertunç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel’i makamında nazik bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu önemli buluşma, eğitim ve bilim alanındaki iş birliğini güçlendirmeye yönelikti.
Eğitimde İş Birliği ve Diyalog Önemli Bir Adım
Eğitim Sen temsilcileri ile İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel arasındaki bu ziyaret, eğitimde iş birliği ve diyalogun önemini bir kez daha vurguladı. Eğitimciler ve eğitim yöneticileri arasındaki bu tür görüşmeler, eğitim sistemi geliştirme ve öğrenci başarısını artırma hedeflerine katkı sağlayacak önemli adımlardan birini temsil ediyor. Her iki tarafın da samimi katkıları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.