Uşak haberleri – “Nesillerarası Kültürel Yolculuk” projesi kapsamında proje tanıtım ve bilgilendirme toplantısı için Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki büyüklerimizi, Sevgi Evleri’ndeki çocuklarımızı ve Turhan Akçay Bilim Sanat Merkezi öğrencilerini ağırladık. @tcmeb @hyucel60 @usakturhanakcaybilsem
Kuşaklar Arası Kültürel Yolculuk” projesi kapsamında Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinden gelen büyü…
![Kuşaklar Arası Kültürel Yolculuk” projesi kapsamında Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinden gelen büyü… Uşak haberleri – “Nesillerarası](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/01/10110401_Halil_Yucel.jpg)