Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yeni göreve başlayan il milli eğitim müdürü Sn. Halil YÜCEL’e destek ve işbirliği sözü vermek amacıyla Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MUSİAD) Başkanı İbrahim AKKAŞ ve dernek yöneticilerini ağırladı. Bu anlamlı ziyaret, Uşak’ın eğitim sektörünü daha da güçlendirmek için atılan önemli bir adım olarak değerlendirildi.
MUSİAD Başkanı İbrahim AKKAŞ ve Dernek Yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürü Halil YÜCEL’i Ziyaret Etti
MUSİAD Başkanı İbrahim AKKAŞ ve dernek yöneticileri, Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil YÜCEL’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaretleri sırasında, eğitim alanında yapılacak işbirliği ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. İbrahim AKKAŞ ve dernek yöneticileri, Uşak ilinin eğitim seviyesini yükseltmek ve öğrencilere daha iyi bir gelecek sunmak amacıyla işbirliği yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler.
Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil YÜCEL ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MUSİAD’ın eğitim konusundaki destek ve işbirliği teklifini olumlu bir şekilde karşıladı. Yerel iş dünyası ve eğitim sektörünün el birliğiyle başarılara imza atacaklarına inancını vurguladı.
Bu anlamlı ziyaret, Uşak ilinin eğitim kalitesini artırmak ve öğrencilere daha iyi fırsatlar sunmak için atılan adımların bir göstergesi olarak değerlendirilirken, iş dünyası ve eğitim kurumlarının işbirliğiyle daha aydınlık bir geleceğe doğru adım atıldı.
UŞAK POSTASI HABER