Uşak ilinde eğitim alanında yeni bir dönem başlarken, İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Halil YÜCEL’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Yeni görevine başlayan YÜCEL’i tebrik etmek amacıyla Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Naci Utku Yumuşak, gazeteci İbrahim Ethem Karahan ve Milli Eğitim Müdürlüğü Hukuk Hizmetleri Birimi ve avukatları, nezaket ziyaretinde bulundular.
Nazik Ziyaret için Teşekkürler
Uşak ilinde eğitim sektörü, yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Halil YÜCEL’e desteklerini sunmak ve başarılar dileyerek yeni döneme olumlu bir başlangıç yapmak için bir araya geldi. YÜCEL’e yapılan bu nezaket ziyareti, sektörün farklı kesimlerinin birlikte hareket ederek eğitimdeki gelişmeleri ve yenilikleri destekleme arzusunu yansıtıyor.
UŞAK HABERLERİ