İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil YÜCEL başkanlığında İl Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile “Haftalık Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı” gerçekleştirildi. Toplantıda Bakanlığımızın politikaları doğrultusunda belirlenen gündem konularına ilişkin ilimizdeki eğitim ve öğretim faaliyetleri değerlendirildi. @tcmeb @hyucel60
Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Yücel haftalık toplantı düzenledi
![Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Yücel haftalık toplantı düzenledi İl Milli Eğitim Müdürümüz](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/01/hall-yucel.png)