Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak Üniversitesi Uluslararası Ağını Genişletiyor

Uşak Üniversitesi ile University

Uşak Üniversitesi ile University of Lahore arasında yapılan Joint Research Anlaşması sonrasında Uşak Üniversitesi ile University of Lahore eş zamanlı olarak toplantı yaptı. Yapılan toplantıda iki kurumun öğretim üyelerinin ortak çalışmaları değerlendirilerek yapılması planlanan projeler hakkında bilgi paylaşımı gerçekleştirildi.

Uşak üniversitesi

Bilimsel, teknolojik, eğitimsel iş birliğini kapsayan Joint Research Anlaşması sonrasında yapılan ilk çevrimiçi toplantıda her iki kurumdan ortak bölümler belirlenip temsilci hocalar seçildi.

Uzmanlık alanlarına göre akademisyen değişimi, lisansüstü öğrenci değişimi, konferanslar gibi konuları kapsayan anlaşma için Uşak Üniversitesi akademisyenleri Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş başkanlığında toplandı. Yapılan toplantıda iki kurumun öğretim üyelerinin ortak olarak başlattığı çalışmalar değerlendirilip yapılması planlanan işbirlikleri hakkında bilgi paylaşıldı.

Uşak Üniversitesi Rektörü Dr. Ekrem Savaş

Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, University of Lahore ile yapılan ikili iş birliği ve gerçekleşen toplantılar ile ilgili şunları kaydetti: “Uşak Üniversitesi uluslararası ağını geliştirmeye devam ediyor. University of Lahore ile yaptığımız anlaşma kapsamında başarılı iş birlikleri gerçekleştireceğimize inanıyorum. İki kurum içinde hayırlı olsun.”

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın
Sıradaki Haber Uşak İl Millî Eğitim YÜCEL, Mehmetçik İlkokulu öğrencilerinin hayal gücünden yararlanarak yaptığı geri …