Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak Üniversitesinde Gelenek Devam Ediyor

Uşak Üniversitesi Sağlık Kültür

Uşak Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından final haftası nedeniyle öğrencilere çorba dağıtımı gerçekleştiriliyor.

-Rektör Savaş final haftasında öğrencilere çorba ikramında bulundu.-

Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Prof. Dr. Fuat Sezgin kütüphanesinde ders çalışan öğrencilerle sohbet edip çorba ikram etti.

Prof. Dr. Savaş: ‘Final haftasında siz değerli öğrencilerimize moral vermek amacıyla buradayız. Geleneksel Çorba Dağıtımımız final haftası boyunca devam edecek.’

Kütüphanede ders çalışan öğrencilere çorba ikram eden Rektör Savaş, “Üniversitemizde geleneksel hale getirdiğimiz bir uygulama olarak sınav dönenimde çorba ikramını gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin derslerine daha iyi çalışmaları ve sınav streslerini bir nebze olsun hafifletmek amacıyla onlara Uşak’ımızın tarhana çorbasını dağıtıyoruz. Uşak Üniversitesi olarak onlara daha iyi imkanlar sunmak için durmadan çalışıyoruz. Onlarda derslerinde gösterdikleri başarılarla, ulusal ve uluslararası alanda aldıkları derecelerle bizleri gururlandıracaklar. Tüm öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Rektör Prof. Dr. Savaş ile sohbet eden öğrenciler, bu tür faaliyetlerin öğrenciler arasında olumlu bir atmosfer oluşturduğunu ifade ederek geleneksel hale gelen çorba dağıtımından dolayı teşekkür ettiler.

Çorba dağıtımı final haftasında 24 saat açık olacak Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi giriş katında sınavlar süresince devam edecek.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Uşak – İstanbul’da okulda
Sıradaki Haber Uşak Eğitim Gücü Sen iki günlük iş bırakıyor