Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak Üniversitesinin Kalite Yönetim Sistemi Bir Kez Daha Tescillendi

Uşak Üniversitesinin 2020 yılında

Uşak Üniversitesinin 2020 yılında almaya hak kazandığı TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi yeniden tescillendi.

Uşak Üniversitesi, 2020 yılından beri aldığı TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını, bu yıl 10 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilen dış tetkiki başarıyla tamamlayarak yeniden almaya hak kazandı.

Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Günümüz eğitim sisteminde tercih edilebilirliğin olmazsa olmazı kalitedir. Kalite yönetiminin önemini anlayan ve bu yönde kendisine bir yol haritası çizen üniversiteler, dünyadaki üniversitelerle rekabet edebilir hale gelmektedir. Öncü bir üniversite olma hedefiyle çalışıyoruz. Üniversitemiz 2020 yılında misyonuna ve vizyonuna uygun olarak; özgün bilgi üretiminde yetkin ve etkin bireyler yetiştirilmesi, ayrıca topluma hizmet etme anlamında kararlı çalışmaları neticesinde çok önemli bir süreci tamamlayarak TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almıştı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen dış tetkik sonucunda ‘Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ bu yıl da tescilledi. Başta Kalite Koordinatörlüğümüz olmak üzere tüm Uşak Üniversitesi ailesi olarak hedeflerimizi gerçekleştirmek için yaptığımız bu özverili çalışmalar üniversitemize kalite değerlendirmesinde başarı getirmeye devam ediyor. Kalite çalışmaları sürekliliği olan çalışmalardır. Bunun bilincinde olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Sıradaki Haber Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Banaz Kaymakamı’nı Ziyaret Etti!