Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yeni göreve başlayan Halil Yücel’e yapılan nazik ziyareti Instagram hesabı üzerinden duyurdu. Zafer Kalkınma Ajansı Uşak İl Koordinatörü Mehmet Tekeli, bu özel dönemde Yücel’e makamında hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere gerçekleştirdiği ziyarette, samimi duygularını iletti.
İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, Nazik Ziyaret İçin Teşekkürlerini İletti
Yücel, ziyarette nazik davranışları ve destekleri için Zafer Kalkınma Ajansı Uşak İl Koordinatörü Mehmet Tekeli’ne teşekkürlerini iletti. Yeni görevine başlarken gösterilen bu anlayış ve yakınlık, Uşak eğitim camiasının birlik ve dayanışma içinde olduğunu gösterdiğini vurguladı. Bu ziyaretin, eğitim alanında daha güçlü iş birlikleri ve projelerin başlatılmasına olanak sağlayacağı belirtildi.