Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

CW Enerji’den ISO 500’de büyük başarı

ANNE (İGFA) – CW

ANNE (İGFA) – CW Enerji sektördeki başarılı çalışmalarının sonuçlarını almaya devam ediyor.

Şirket, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) net satış, ihracat tutarı ve brüt katma değer gibi parametreler dikkate alınarak şirketlerin değerlendirildiği ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2023’ listesinde 177. sırada yer almayı başardı.

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan ise listede yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kuruldukları günden bu yana sürdürülebilir büyüme hedefiyle ilerlemeye devam ettiklerini belirten Sarvan, “Ülke ekonomisine katkı sağlama hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalar doğrultusunda firmaların bir yönüyle röntgenini ortaya koyan Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer almanın gururunu yaşıyoruz. Geçen yıl listede 227. sıradayken bu yıl 177. sıraya yükseldik. Bu büyük bir başarı. Böyle değerli bir başarıya imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gelecekte de yükselişimizi adım adım sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Başarılı çalışmaları sonucunda Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2023 listesine girmeyi başardıklarını belirten Sarvan, bu başarıda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

VERİMLİLİK ESASLI ÜRÜNLER GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Katma değerli ürünleriyle sektöre kazandırmaya devam edeceklerini belirten Sarvan, “Çalışmalarımızın bu kadar güzel sonuçlarını görmek bizim için gerçekten sevindirici. Üretim ve istihdam kapasitemizle ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz ve Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine girmeyi başarıyoruz. “CW Enerji ailesi olarak daha çok çalışacağız, kendimizi sürekli geliştireceğiz ve verimliliğe dayalı ürünler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.