Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Motorine indirim bekleniyor

Motorine 1,34 TL indirim,

Motorine 1,34 TL indirim, yarın 88 kuruş daha indirim bekleniyor

Petrol fiyatlarının 80 doların altına inmesinin ardından beklenen oldu. Motorine bugün litre başına 1,34 TL indirim geldi. Yarında ise 88 kuruş daha indirim bekleniyor.

Petrol fiyatları, OPEC üyesi olmayan ülkelerdeki artan arzın etkisiyle 73 dolara kadar indi. Bu düşüş, Türkiye’de de akaryakıt fiyatlarına yansıdı.

Bugün gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine litre başına 1,34 TL indirim geldi. Bu indirimle birlikte motorinin litre fiyatı İstanbul’da 36,30 TL’ye, Ankara’da 36,92 TL’ye, İzmir’de 37,13 TL’ye geriledi.

Yarın ise motorine bir indirim daha bekleniyor. Bu indirimin 88 kuruş olması bekleniyor. Bu indirimle birlikte motorinin litre fiyatı İstanbul’da 35,42 TL’ye, Ankara’da 36,04 TL’ye, İzmir’de 36,25 TL’ye düşecek.

Akaryakıt fiyatlarında düşüş sürecek mi?

Petrol fiyatlarındaki düşüş akaryakıt fiyatlarında da düşüşlere yol açıyor. Ancak petrol fiyatlarındaki düşüşlerin ne kadar süreceği belirsiz.

Uzmanlar, petrol fiyatlarındaki düşüşün arzın artması ve talepteki azalmadan kaynaklandığını belirtiyor. Ancak petrol fiyatlarının yeniden yükselebileceği de belirtiliyor.

Bu nedenle akaryakıt fiyatlarında düşüşlerin ne kadar süreceği henüz net olarak bilinmiyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL (İGFA) – Türkiye genelinde
Sıradaki Haber Kiralık araç talebi geçen yıla göre yüzde 50 arttı!