Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

SON 2 GÜN! Uşak’ta geri sayım başladı, Ödemeyenlere uyarı

“Uşak Belediyesi, 2024 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. taksit ödemelerinin son tarihi olan 31 Mayıs’a yaklaşırken vatandaşlara gecikme zammı ödememek için zamanında ödeme çağrısında bulundu. Ödemeler belediye vezneleri, banka hesapları, internet sitesi ve yetkili tahsilat kuruluşları üzerinden yapılabilir.”

"Uşak Belediyesi, 2024 yılı

Uşak Belediyesi’nden Vergi Ödemeleri İçin Son Çağrı

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemeleri İçin Son Tarih 31 Mayıs 2024

Uşak Belediyesi, 2024 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. taksitinin son ödeme tarihinin 31 Mayıs 2024 olduğunu hatırlatarak vatandaşlara çağrıda bulundu. Belediye, gecikme zammı ödememek için vatandaşların vergilerini zamanında ödemelerini önemle vurguladı.

Ödeme Seçenekleri ve Kanalları

Türk parası

Vatandaşlar, vergilerini Uşak Belediyesi vezneleri, banka hesapları, belediyenin internet sitesi ve yetkili tahsilat kuruluşları üzerinden gerçekleştirebilecekler. Uşak Belediyesi, bu süreçte kolaylık sağlamak amacıyla çeşitli ödeme kanallarını aktif tutarak vatandaşların ödemelerini rahatlıkla yapabilmelerini hedefliyor.

31 Mayıs tarihine kadar yapılacak ödemelerle ilgili daha fazla bilgi almak isteyen vatandaşların Uşak Belediyesi’nin resmi internet sitesini ziyaret etmeleri ya da belediye veznelerine başvurmaları gerektiği belirtildi.

ANKARA (İGFA) – Aile ve
Sıradaki Haber Bakan Göktaş: “Hesaplanan hesaplara 887 milyon TL ödeme yatırıldı”*