Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak’ta sosyal tesislerde çaya zam

Uşak Belediyesi’nin aldığı kararla,

Uşak Belediyesi’nin aldığı kararla, ildeki sosyal tesislerde çay ve yemek fiyatlarında önemli artışlar yapıldı. Bu zamlar, vatandaşlarda tepkilere yol açtı.

Zamlar Neleri Kapsıyor?

Uşak Belediyesi’ne bağlı Atapark, Tiritoğlu Parkı ve Dörtyol’daki sosyal tesisler ile Çayzade kafeteryalarda sunulan çay ve yiyecek fiyatlarında zam yapıldı. Yapılan zammın miktarı içecek ücretlerinde %20 ile %40 arasında değişiyor.

Çay Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Zamlar sonrasında en çok dikkat çeken ürünlerden biri çay oldu. Tiritoğlu’nda 6 TL olan çay 10 liraya, Atapark’ta 7,5 TL olan çay 12 liraya ve Dörtyol’da 9 TL olan çay da 15 liraya yükseldi.

Vatandaşlar Tepkili

Uşak Belediyesi’nin yaptığı zamlar, vatandaşlarda tepkilere yol açtı. Birçok vatandaş, zamların çok yüksek olduğunu ve bu fiyatların halkın bütçesini zorlayacağını savunuyor.

Sosyal medyada da zamlar hakkında birçok yorum yapıldı. Yapılan yorumlarda vatandaşlar, belediyeden zamların geri çekilmesini talep ediyor.

Uşak Belediyesi’nin yaptığı zamlar, Uşaklıları olumsuz etkiledi. Zamların geri çekilmesi veya en azından indirilmesi için yetkililerden açıklama bekleniyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı
Sıradaki Haber 878 milyon TL’lik SED ödemeleri tamamlandı