Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Yüzde 100 yerli üretim: Uşak’ta yerli kola raflardaki yerini aldı

Yüzde 100 Yerli Meysu

Yüzde 100 Yerli Meysu Cola, Uşak’ta Satışta

Kayseri’nin köklü firmalarından Meysu, yeni bir ürünle gıda sektörüne girdi. Meysu Cola, yüzde 100 yerli üretimle Uşak’ta bazı marketlerde satışa sunuldu. 2.5 litresi 35 liradan satışta.

Meysu Cola, klasik kola lezzetini şekersiz versiyonuyla sunuyor. İçerken boğazından serinliğin geçtiği hissedilen ve içtikten sonra keyifli bir oh dedirten Meysu Cola, Uşaklılar tarafından beğeniyle karşılandı.

Meysu Cola, her yemeğin yanına yakışan bir içecek olarak öne çıkıyor. Özellikle fast food ve kebap gibi yiyeceklerle birlikte tüketilen Meysu Cola, yemekten önce ve sonra keyifle içilebiliyor.

Meysu Cola, Türkiye’de kısa sürede popüler oldu. Firma, önümüzdeki dönemde Meysu Cola’yı Türkiye genelindeki marketlerde satışa sunmayı planlıyor. Meysu Cola, şu anda Uşak’ta bazı marketlerde satışta bulunuyor. Firma, önümüzdeki dönemde ürününü daha geniş bir yelpazeye yaymayı planlıyor.

Meysu Cola, light ve normal olmak üzere iki farklı seçenekle tüketicilere sunuluyor. Light versiyon, şeker içermediği için diyet yapan veya şeker tüketimini sınırlamak isteyenler için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Meysu Cola, klasik kola lezzetini sevenler için de ideal bir seçenek olarak kabul ediliyor. Firma, ürününün geleneksel kola lezzetini koruyarak, modern üretim teknikleriyle daha lezzetli ve sağlıklı hale getirdiğini iddia ediyor. Meysu Cola’nın satışa çıkması, Türkiye’de yerli gıda üretiminin gelişmesi açısından da önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKARA (İGFA) – Türkiye İstatistik
Sıradaki Haber Dış ticaret endeksi Nisan’da azaldı