📍Mollamusa, Ormandağı, Buğdaylı ve Kırka İl Genel Meclis üyelerimiz merkez köylerimizi ziyaret ederek köylerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek köylülerimizin gelecek dönem taleplerini dinliyor. Vatandaşlarımızın değerli destekleriyle 31 Mart yerel seçimlerinde hizmet ve çalışma bayrağı yeniden dalgalanacak.🇹🇷
📍Uşak Ak Parti Mollamusa, Ormandağı, Buğdaylı, Kırkaİl Genel Meclisi üyelerimiz merkez köylerimizi ziyaret edip köylerimizin ihtiya…
![📍Uşak Ak Parti Mollamusa, Ormandağı, Buğdaylı, Kırkaİl Genel Meclisi üyelerimiz merkez köylerimizi ziyaret edip köylerimizin ihtiya… 📍Mollamusa, Ormandağı, Buğdaylı ve](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/433154596_1150722406296183_7171932013762387535_n-1080x650.webp)