📍Ege Özteks Tekstil Fabrikasında çalışan değerli işçi kardeşlerimizle bir araya gelerek belediyemizin sunduğu hizmetleri ve geleceğe yönelik projelerimizi konuştuk. Güler yüzleri ve keyifli sohbetleriyle bizleri karşılayan işletme sahibi Sayın Metin Özdemir Bey’e ve çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. #WeReadyWeareBelirlendik
📍Uşak Belediye Başkanı Çakın Ege Özteks Tekstil Fabrikası’nda çalışan değerli işçi kardeşlerimizle bir araya gelerek, belediyemizin gerçekleştirdi…
![📍Uşak Belediye Başkanı Çakın Ege Özteks Tekstil Fabrikası’nda çalışan değerli işçi kardeşlerimizle bir araya gelerek, belediyemizin gerçekleştirdi… 📍Ege Özteks Tekstil Fabrikasında](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/431517069_1525584764684583_4938432288808181771_n-1080x650.jpg)