Haber uşak📍Dikilitaş mahallemizde hizmet veren esnaf kardeşlerimiz ile bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledik. Destekleri ve güler yüzleriyle bizi karşılayan, şehrimizi daha iyi noktalara taşımak için istişarede bulunduğumuz hemşehrilerime toplantımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Uşak’ımız için daha çok çalışacağız, güzel geleceğimizi birlikte inşa edeceğiz.
📍Uşak Dikilitaş mahallemizde hizmet veren esnaf kardeşlerimizle bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledik. Destekler…
![📍Uşak Dikilitaş mahallemizde hizmet veren esnaf kardeşlerimizle bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledik. Destekler… Haber uşak📍Dikilitaş mahallemizde hizmet](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/432005197_772275654833347_7318656086550327783_n-1080x650.jpg)