📍Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan özel güvenlik personelimizle bir araya gelerek şehrimize verdiğimiz hizmetleri ve geleceğe yönelik projelerimizi konuştuk. Hemşehrilerimizden aldığımız güçle Uşak’ımız için çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. #WeReadyWeareBelirlendik
📍Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan özel güvenlik çalışanlarımızla bir araya gelerek, şehrimize kazandır…
![📍Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan özel güvenlik çalışanlarımızla bir araya gelerek, şehrimize kazandır… Bu haberin fotoğrafı yok](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2023/05/usak-tekstil-osb-kavsagi-soforlere-sikinti-olusturuyor.webp)