Haber Uşak📍İl Jandarma Komutanlığı 🇹🇷 Ay Yıldızlı Bayrağımızın Gölgesinde Gönüller Bir, Dualar Bir, Soframız Bir… Vali Dr. Turan Ergün, İl Jandarma Komutanlığından Kahraman Mehmetçik’imiz ile iftar programında buluştu . Ülkemizin dört bir yanında halkımızın huzur ve güvenliği için özverili ve başarılı bir şekilde görev yapan tüm güvenlik güçlerimize başarılar diledi.
📍Uşak İl Jandarma Komutanlığı🇹🇷 Ay Yıldızlı Bayrağımızın Gölgesinde, Gönüller Bir, Dualar Bir, Soframız Bir…Vali Dr. T…
![📍Uşak İl Jandarma Komutanlığı🇹🇷 Ay Yıldızlı Bayrağımızın Gölgesinde, Gönüller Bir, Dualar Bir, Soframız Bir…Vali Dr. T… Haber Uşak📍İl Jandarma Komutanlığı](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/434238462_318779274183813_1532279925365726577_n-1080x650.jpeg)