Haber Uşak📍Uşak İl Sağlık Müdürlüğü, Gülsüm Aydoğan Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret ederek kurum çalışanlarına görevlerinde kolaylıklar diledik. Misafirperverliklerinden ve ilgilerinden dolayı İl Sağlık Müdürümüz Uzman Dr. Erkan Güvenç’e ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.
📍Uşak İl Sağlık Müdürlüğümüze, Gülsüm Aydoğan Aile Sağlığı Merkezi’ne ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’na ziyare…
![📍Uşak İl Sağlık Müdürlüğümüze, Gülsüm Aydoğan Aile Sağlığı Merkezi’ne ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’na ziyare… Haber Uşak📍Uşak İl Sağlık](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/Screenshot_20240313-151653_Chrome-1080x650.jpg)