📍Yeni Uşşak Aşevimiz şehrimize hayırlı olsun. Belediyemizin öncülüğünde ve hayırseverlerimizin katkılarıyla yapımı tamamlanan yeni aşevi binamız; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Alparslan Bayraktar ve Uşaklı vatandaşlarımızın katılımıyla düzenlenen iftar programıyla şehrimize getirildi. Birlik ve beraberliği en güzel şekilde ortaya koyan değerli halkımıza teşekkür ederiz.
📍Yeni Uşşak Aşevi’miz şehrimize hayırlı olsun.Belediyemiz öncülüğünde, hayırseverlerimizin katkılarıyla yapımı tamaml…
![📍Yeni Uşşak Aşevi’miz şehrimize hayırlı olsun.Belediyemiz öncülüğünde, hayırseverlerimizin katkılarıyla yapımı tamaml… 📍Yeni Uşşak Aşevimiz şehrimize](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/434845238_378264038499607_6827480088041219439_n-1080x650.jpg)