9 günlük Ramazan Bayramı tatili başladı. Binlerce vatandaşımız sizleri bekleyen annesine, babasına, ailesine ve sevdiklerine kavuşmanın heyecanını yaşıyor.
⚠️Ancak; Lütfen trafik kurallarına harfiyen uyun ve aşırı hız yapmayın. Hem araçlarımızda hem de otobüslerimizde emniyet kemeri takmayı unutmayalım.
Yolculuklar sizi sevdiklerinizle buluşturmak için vardır, ayırmak için değil ❤️ Ve unutmayalım: HAYATLA YARIŞMAZ ❗️Ramazan Bayramınız kutlu olsun. #HayatlaRekabet Yok