Ana Sayfa › GÜNCEL › Banaz İlçesi Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi Yapım İşinin saçak kaplamaları ve bahçe bordürleri yapımı devam etmekted…Banaz İlçesi Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi Yapım İşinin saçak kaplamaları ve bahçe bordürleri yapımı devam etmekted… Uşak Postası TÜM YAZILARI Giriş: 26-02-2024 07:59 GÜNCEL +-ABONE OL Banaz İlçesi Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi Yapım İşinin saçak kaplamaları ve bahçe bordürleri yapımı devam etmektedir.