Kaymakamımız Cuma EMEÇ, İl Genel Meclis Üyeleri ve Daire Amirleri ile birlikte ilçemiz Gedikler Köyüne ziyaret gerçekleştirdi. Köy Muhtarı ve köy halkı ile bir araya gelen EMEÇ, köyün ihtiyaç ve sorunları hakkında bilgi aldı.
Köyün Sorunları Yerinde İncelendi
Ziyaret sırasında Gedikler Köyü’nün muhtelif sorunları ve ihtiyaçları yerinde tespit edilerek çözüm önerileri değerlendirildi. Köy halkı ile yapılan görüşmelerde, tarım, altyapı ve eğitim konularında talepler alındı.
Muhtar ve Halkla İstişare Toplantısı
Kaymakam Cuma EMEÇ ve beraberindekiler, köy muhtarı ile gerçekleştirdikleri istişare toplantısında, köydeki mevcut durum ve ileriye dönük projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Toplantıda, köyün kalkınması için atılacak adımlar ve sağlanabilecek destekler konuşuldu.