Banaz Kaymakamlığından Kızılay Kan Bağışı Kampanyası Duyurusu
Banaz Kaymakamlığı, toplum sağlığını desteklemek ve kan bağışı bilincini artırmak amacıyla önemli bir duyuruda bulundu. Kızılay Kan Bağışı Kampanyası, ilçede büyük bir önem taşıyor. Bu kampanya kapsamında, Banaz Belediyesi binası önünde belirlenen tarihlerde kan bağışı kabul edilecektir.
Kan Bağışı Tarihi ve Saatleri
Kızılay Kan Bağışı Kampanyası, Banaz ilçesinde 2-3-4-5-6 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Kan bağışı, Banaz Belediyesi binası önünde 10:00 ile 17:00 saatleri arasında kabul edilecektir.
Kampanyanın temel amacı, sağlık kurumlarında tedavi gören hastaların ihtiyaç duyduğu kan stoklarını güçlendirmektir. Tüm Banazlıları bu önemli kampanyaya katılmaya ve kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz.
Kızılay’ın insani yardım faaliyetlerine destek olmak ve toplum sağlığını korumak adına, Banaz halkının duyarlılığını bekliyoruz. Kan bağışı yaparak bir kişinin hayatını kurtarmak, büyük bir insanlık görevidir. Bu anlamlı kampanyada yer alarak, sağlık için bir adım atmak hepimizin sorumluluğudur.