Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Çakın ve İl Milli Eğitim Müdürü Yücel, Genç Kuşak Akademi’yi İnceledi

Uşak’ta Gençlere Yeni Bir

Uşak’ta Gençlere Yeni Bir Mekân

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, gençlerin hizmetine sunulacak olan Genç Kuşak Akademi hizmet binasını incelemek üzere bir araya geldi. İnceleme, gençlerin eğitim ve gelişimine katkı sağlayacak bu yeni mekânın detaylı bir değerlendirmesini içeriyor.

Genç Kuşak Akademi’nin İnşa Süreci Başkanın Denetiminde

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel ile birlikte, gençlerin geleceğine yönelik önemli bir adım olan Genç Kuşak Akademi hizmet binasını inceledi. Bu yeni vizyon, gençlerin eğitim ve gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan bir projenin hayata geçişini simgeliyor.

Geleceğe Yatırım

Uşak Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çakın, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Halil Yücel ile birlikte, gençlerin geleceğine yönelik yapılan önemli bir yatırım olan Genç Kuşak Akademi hizmet binasını yakından inceledi. Bu inceleme, projenin detaylarına odaklanarak gençlerin yetenek ve potansiyellerini daha etkin bir şekilde geliştirecek olanakları değerlendirmeyi amaçlıyor.

Türkiye Teknoloji Takımı (T3 VAKFI)
Sıradaki Haber Türkiye Teknoloji Takımı (T3 VAKFI) Uşak il Sorumlusu Alperen Özsarı , İl Müdürümüz Zekai İnan’ı ziyaret ederek katkı sa…