Ana Sayfa › GÜNCEL › Vali Ergün, Jandarma Teşkilatının 185. yıldönümünde Komutan ve personeli kabul ettiVali Ergün, Jandarma Teşkilatının 185. yıldönümünde Komutan ve personeli kabul etti Uşak Postası TÜM YAZILARI Giriş: 06-06-2024 14:30 GÜNCEL +-ABONE OL Vali Dr. Turan Ergün, tarihi kahramanlıklarla dolu Jandarma Teşkilatımızın 185. Kuruluş Yıldönümü kapsamında İl Jandarma Komutanı Fahri Semiz ve değerli personelini makamında kabul etti.