Belediye Başkan Adayımız Sezer ATEŞ ile birlikte Uşak Galeriler Sitesini ziyaret ettik. Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı ve bereketli işler dileriz. Sitemizde galeri sahipleri belediye hizmetlerinden mahrum bırakılmıştır. Esnaflarımıza projelerimizi anlattık, çözüm önerilerimizi sunduk. Bu şehri birlikte yöneteceğiz dedik. Bizlerde umut bulan, bizi ilgi ve sevgiyle karşılayan esnafımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.
Haber Uşak