Uşak haberleri – Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi ziyaret ederek büyüklerimizle vakit geçirdik. Hayırlı Ramazanlar diledik ve dualarınızı kabul ettik. Anne ve babalarımıza nasıl olduklarını sorarak yakından ilgilendik. Bizleri sevgiyle karşılayan başta huzurevi müdürümüz Fazilet Ünver olmak üzere tüm büyüklerimize teşekkür ederiz.
MHP, Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti
![MHP, Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti Uşak haberleri – Uşak](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/433117504_2415666221977463_7035138740716548028_n.webp)