Uşak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, MÜSİAD Uşak Şubesi Başkanı İbrahim Akkaş, Şube Müdürü Hasan Hilmi Coşkun ve yönetim kurulu üyelerinin İl Müdürü Zekai İnan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu açıkladı.
Açıklamaya göre, ziyarette MÜSİAD Uşak Şubesi Başkanı İbrahim Akkaş, İl Müdürü Zekai İnan’a yeni görevinde başarılar diledi. Akkaş, MÜSİAD olarak aile ve sosyal hizmetler alanındaki çalışmalara destek vermeye devam edeceklerini belirtti.
İl Müdürü Zekai İnan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MÜSİAD Uşak Şubesi ile işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.
Ziyaret, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.
Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Uşak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, şu ifadeleri kullandı:
“MÜSİAD Uşak Şube Başkanı İbrahim Akkaş, Şube Müdürü Hasan Hilmi Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, İl Müdürümüz Zekai İnan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.”