Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Proje hazırlama ve uygulama eğitimi Uşak’ta tamamlandı

Tarım ve Orman Bakanlığı Proje Hazırlama ve Uygulama Eğitimi Uşak’ta Tamamlandı

Tarım ve Orman Bakanlığı

Uşak, Afyonkarahisar ve Kütahya İllerinden Gelen Profesyoneller İçin Verimli Bir Deneyim

Uşak, Afyonkarahisar ve Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürlükleri personellerinin katılımıyla düzenlenen Tarım ve Orman Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen proje hazırlama ve uygulama eğitimi, başarıyla tamamlandı.

Katılımcılara Plaket Takdim Edildi

Uşak İl Tarım ve Orman Müdürü Serkan Bilir, eğitimde gösterilen katkı ve emekler için İzleme ve Değerlendirme Daire Başkan V. Dr. Burçak Yüksel, Tarım ve Orman Uzmanları Anıl Müge Seyrekbasan ve Şükrü Tutuk, İhale ve Satın Alma Uzmanı Talip Koca’ya plaket takdim ederek teşekkür etti.

Serkan Bilir: “Eğitim Dış Kaynaklı Tarımsal Projelerin Başarısında Önemli Rol Oynayacak”

İl Müdürü Serkan Bilir, katılımcılara hitaben yaptığı açıklamada, aldıkları eğitimin dış kaynaklı tarımsal projelerin hazırlanması, başarıya ulaşması ve ülkenin kalkınmasındaki rolünün büyük olduğunu vurgulayarak, Uşak, Afyonkarahisar ve Kütahya illerinden gelen personellere teşekkür etti.

Vali Dr. Turan Ergün, köy
Sıradaki Haber Uşak Valisi Ergün, köy ziyaretleri kapsamında Dağdemirler Köyü’nü ziyaret etti. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek t…