TÜBİTAK ve BİM İş Birliğiyle Yerli Mayalarla Geliştirilen Binvezir Ayran Raflarda!
Yerli ve Milli Mayalarla Yeni Bir Lezzet: TÜBİTAK iş birliğiyle geliştirilen Binvezir tam yağlı yerli ve ekşi mayalı ayran, Türkiye’nin yerli ve milli maya potansiyelini kullanarak geleneksel ekşi ayran lezzetini tüketicilere sunuyor.
Yerli Üretim, Sürdürülebilirlik ve Erişilebilirlik: BİM’in tüm hammaddeleri yerli ve milli olan bu yeni ürünü, yerli maya ile üretilen süt ürünlerinin ülkemizde yaygınlaşması, sürdürülebilir bir hale gelmesi ve tüketicilerin erişimine daha kolay hale gelmesi için bir adım atıyor.
Türkiye’de Eş Zamanlı Lansman: 1 litrelik ambalajlı Binvezir tam yağlı ayran, 21 Mayıs’ta Türkiye genelinde eş zamanlı olarak BİM raflarında yerini alacak. Bu, tüketicilere yenilikçi ve yerli bir lezzeti hemen keşfetme fırsatı sunacak.
Geleneksel Ekşi Ayran Lezzeti: Binvezir tam yağlı ayran, yerli ve ekşi maya üretimiyle özenle hazırlanmış, geleneksel ekşi ayran lezzetini arayan tüketicilere kaliteli bir seçenek sunuyor.