Uşak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı görevine atanan Sayın Ümit Arslan, Banazlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen hayırlı olsun ziyaretiyle karşılandı.
Banazlılar Derneği’nden Ümit Arslan’a Destek: Yeni Görevinizde Başarılar Dileriz
Banazlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, il başkanlığına getirilen Ümit Arslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.
Gerçekleşen samimi buluşmada, dernek üyeleri Arslan’a destek mesajları iletilerek, işbirliği ve dayanışma vurgusu yapıldı. Bu anlamlı ziyaret, il başkanına duyulan güvenin ve yerel destekten gelen olumlu enerjinin bir ifadesi olarak nitelendirilebilir.