Bugün, 8 Nisan 2024 tarihinde Uşak Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre Paçacıoğlu Köyü’nden Elif Kaçar’ın vefat ettiği bildirildi. Elif Kaçar’ın, Mehmet Kaçar’ın annesi olduğu belirtilmiştir. Cenaze namazı ise ikindi vaktinde kılınacak ve ardından Paçacıoğlu Köyü Karaçayır Mahallesi’nde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Uşak 8 Nisan 1 kişi vefat etti
![Uşak 8 Nisan 1 kişi vefat etti Bugün, 8 Nisan 2024](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2023/09/usakta-25-eylul-2023-pazartesi-gunu-vefat-edenler-aciklandi.jpg)