Uşak İl Müdürleri Arasında İşbirliği Rüzgarı
Uşak 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Mustafa Erken, yeni görevine atanmış olan Uşak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İnan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İki önemli kamu kurumunun müdürleri arasında gerçekleşen bu ziyaret, kurumsal işbirliğinin önemini vurguluyor.
112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Mustafa Erken, Destek Mesajları İletti
Uşak’ta görev yapan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Mustafa Erken, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İnan’a yönelik hayırlı olsun ziyaretinde, kurumlar arası destek mesajları iletti. Protokol ziyareti, kamu hizmetlerinde sinerji ve koordinasyonun artırılmasına dikkat çekiyor.
Uşak’ta Kamu Hizmetlerinin Koordinasyonu Güçleniyor
Uşak’ta kamu hizmetlerinin koordinasyonunu artırmayı hedefleyen 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Mustafa Erken, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İnan’a gerçekleştirdiği hayırlı olsun ziyaretinde, karşılıklı işbirliği sözü verdi. Bu söz, il genelinde kamu hizmetlerinin daha etkili ve verimli bir şekilde yürütülmesine yönelik umut vaat ediyor.