Ana Sayfa › GÜNCEL › Uşak Ak Parti’de ziyaretler devam ediyorUşak Ak Parti’de ziyaretler devam ediyor Uşak Postası TÜM YAZILARI Giriş: 04-03-2024 07:27 GÜNCEL +-ABONE OL Uşak📍Bugün açılış gerçekleştirilen Doğu Serhat İlleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ettik.Dernek Başkanı Sayın İhsan Erdoğan’a ve dernek üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, derneğin hayırlı olmasını diliyorum.