Uşak Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, yeni döneme başlarken heyecan verici gelişmelere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Milletvekili Fahrettin Tuğrul, AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanı İsmet Özkan ve Başkan Yardımcıları Yaşar Cevizci, Burak Yalçın; bir araya gelerek İl Müdürü Zekai İnan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
AK Parti’den Güçlü Destek: İl Gençlik Kolları Başkanı İsmet Özkan ve Ekibi Ziyarette
Uşak’ta sosyal hizmetler alanında önemli bir role sahip olan İl Müdürü Zekai İnan’a yapılan hayırlı olsun ziyareti, AK Parti’nin güçlü desteğini bir kez daha ortaya koydu. Milletvekili Fahrettin Tuğrul’un liderliğindeki AK Parti heyeti, İl Gençlik Kolları Başkanı İsmet Özkan ve ekibiyle birlikte İl Müdürü Zekai İnan’ı ziyaret ederek başarı dileklerini iletti. Bu nazik ziyaret, kurumlar arası dayanışma ve işbirliğinin önemini bir kez daha vurguluyor. Uşak Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün yeni dönemde daha da güçlenerek hizmet vermeye devam etmesi bekleniyor.
UŞAK HABERLERİ