UŞAK HABERİ – Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Dikilitaş Mahalle Esnaflarıyla Bir Araya Geldi
Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar ile birlikte Dikilitaş Mahallesi’nde hizmet veren Uzay 82 Kıraathanesi’nde esnaflarla kahvaltı programında bir araya geldi.
Esnafların Sorunlarını Dinledi
Kahvaltının ardından esnaflarla sohbet eden Başkan Çakın, esnafların talep ve önerilerini dinledi. Esnafların sorunlarına çözüm bulmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Başkan Çakın, “Belediye olarak esnaflarımızın yanındayız. Her zaman esnaflarımızın sorunlarını dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırız” dedi.
Misafirperverliği İçin Teşekkür Etti
Esnafların misafirperverliğine teşekkür eden Başkan Çakın, “Dikilitaş Mahallemiz, Uşak’ımızın önemli bir mahallesi. Buradaki esnaflarımız da bizim için çok değerli. Onlarla bir araya gelmek ve sohbet etmek bizim için çok keyifliydi. Esnaflarımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.
Kahvaltıya Katıldılar
Kahvaltıya Dikilitaş Mahalle Muhtarı Ahmet Akar, AK Parti Uşak İl Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, Dikilitaş Mahalle Teşkilatı üyeleri ve esnaflar katıldı.