📍Yeni Sanayi Sitesi
Esnaflarımız ziyaretlerimize devam ederek güçlü bir Uşak için neleri gerçekleştirebiliriz, şehrimize neleri kazandırabiliriz noktasında ortak akıl yöntemiyle hareket ederek hazırladığımız projelerimizden bahsetmeye devam ettik.
📍Yeni Sanayi Sitesi
Esnaflarımız ziyaretlerimize devam ederek güçlü bir Uşak için neleri gerçekleştirebiliriz, şehrimize neleri kazandırabiliriz noktasında ortak akıl yöntemiyle hareket ederek hazırladığımız projelerimizden bahsetmeye devam ettik.