Ana Sayfa › GÜNCEL › Uşak Belediye Başkanı Çakın’dan Ramazan ayı mesajıUşak Belediye Başkanı Çakın’dan Ramazan ayı mesajı Uşak Postası TÜM YAZILARI Giriş: 11-03-2024 14:08 GÜNCEL +-ABONE OL 🌙 Hoş geldin ey Ramazan Şehri… Bizi rahmet ve bereket dolu mübarek Ramazan ayına kavuşturan Rabbimize hamd olsun. 11 ayın sultanı Ramazan ayının Uşak’ımıza, ülkemize ve tüm İslam alemine sağlık, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum.