Misafirperverlik Ön Planda
Başkan Özkan Yalım, Vali Dr. Turan Ergün’ün makamında gerçekleşen ziyarette, Vali’nin misafirperverliğini vurgulayarak teşekkür etti. Bu nazik karşılama, kurumlar arası iş birliğinin ve şehir için yapılan çalışmaların önemli bir parçası olarak değerlendirildi.
Başarılar Dileme ve İş Birliği Vurgusu
Ziyaret sırasında Başkan Yalım, Vali Ergün’e şehrimiz için yapılan değerli çalışmalarda başarılar dileyerek, yeni dönemdeki iş birliği ve ortak projelerin önemini vurguladı. Bu görüşme, şehrimizin kalkınması ve hizmetlerin daha etkin bir şekilde sunulması adına olumlu bir adım olarak nitelendirildi.