Başkan Özkan Yalım, Nisan Ayı Meclis Toplantısında Şehre Yeni Kararlar Getirdi
Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, Nisan ayı meclis toplantısının ikinci oturumuna katılarak önemli kararların alındığı bu toplantıya liderlik etti. Başkan Yalım, toplantının ardından yaptığı açıklamada, alınan kararların şehre hayırlı olmasını diledi.
Toplantıda Alınan Kararlar Şehrimize Yansıyacak
Uşak Belediyesi’nin Nisan ayı meclis toplantısında alınan kararlar, şehrin geleceği ve gelişimi açısından büyük önem taşıyor. Başkan Yalım’ın liderliğinde alınan kararlar, şehirdeki yaşam kalitesini artırmayı ve hizmetleri daha etkin bir şekilde sunmayı hedefliyor. Toplantıda alınan kararların uygulanmasıyla şehirde olumlu değişimlerin görüleceği belirtiliyor.