Uşak Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde haşere, larva ve sivrisinek ile mücadeleye hız kesmeden devam ediyor. Şehrimizin halk sağlığını korumak amacıyla başlatılan ilaçlama çalışmaları, pek çok olumsuz etkiyi önlemek için kararlılıkla sürdürülüyor.
Eş Zamanlı İlaçlama ile Haşere ve Sivrisineklere Karşı Etkili Mücadele
Uşak Belediyesi’nin Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, haşere, larva ve sivrisineklerle mücadelede modern teknikleri ve çevre dostu ilaçları kullanarak etkili bir strateji izliyor. Eş zamanlı ilaçlama çalışmaları, şehirdeki bu canlıların yayılmasını engellemeye yardımcı oluyor. Ayrıca, bu çalışmalar halk sağlığını korumak ve rahatsız edici böceklerin sebep olduğu sorunları en aza indirmek amacıyla büyük önem taşıyor.
Uşak Belediyesi, bu tür mücadele çalışmalarıyla şehir sakinlerinin güvenliğini ve konforunu artırmayı hedefliyor. Haşere, larva ve sivrisinek ilaçlama çalışmaları, çevre dostu yaklaşımlarla ve uzman ekipler tarafından gerçekleştirilerek, şehirde yaşayanların daha sağlıklı bir çevrede yaşamalarını destekliyor.
🧪🪰Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, şehrimiz genelinde haşere, larva ve sivrisinek ile mücadelede eş zamanlı olarak ilaçlama çalışmalarına devam ediyor. 🦟🪲 pic.twitter.com/oLE0Oadcrd
— Uşak Belediyesi (@usakbld) October 11, 2023