Uşak Belediyesi, Kadın Koordinasyon Merkezi ile Yenilikçi Projesini Başlatıyor
Uşak Belediyesi, Kadın Koordinasyon Merkezi bünyesinde hayata geçireceği “Oyun Arkadaşım Olur Musun?” projesi ile kadınların kariyer yolculuğunda destek olmayı hedefliyor. Proje, çocuk gelişimi veya okul öncesi eğitimi alan kadınları Çocuk Gelişim Kursu’na davet ederek, kariyer kapılarını açmalarına yardımcı olacak.
Çocuk Gelişimi Mezunlarına Fırsat
Uşak Belediyesi, Kadın Koordinasyon Merkezi tarafından başlatılan “Oyun Arkadaşım Olur Musun?” projesi, çocuk gelişimi veya okul öncesi eğitimi mezunu kadınları hedefliyor. 20-35 yaş aralığındaki kadınların katılımına açık olan proje, eğitim ve kariyer alanında yeni fırsatlar sunuyor.
Müracaatlar Başladı
“Oyun Arkadaşım Olur Musun?” projesinin detayları 0534 792 12 00 numaraları telefon üzerinden alınabilecek. Başvuralar için ise UKAMER Hizmet Binası’ndan şahsen başvuru yapılacak.