Değerli hemşerilerimiz, Şehrimize modern ve güvenli bir merkez kazandıracak Çarşı Uşak Projesi kapsamında faydalanıcılarımızın bilgilendirilmesi ve sürece ilişkin işlemlerin yürütülmesi amacıyla hizmet veren Kentsel Dönüşüm İrtibat Bürosu kapatılmıştır. Daha önce açıklandığı gibi 1 Mart itibarıyla. Proje hakkında bilgi almak veya belgelerinizi göndermek için; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Dairesi Başkanlığı veya Uşak Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.
Uşak Belediyesinden kritik duyuru
![Uşak Belediyesinden kritik duyuru Değerli hemşerilerimiz, Şehrimize modern](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/03/431260263_1049184509480734_6692777850126029809_n-1079x650.jpg)