Haber Uşak – Şehrimizin yeni sosyal yaşam alanı Çocuk Kent’te; Doğa bilimleri, matematik, işletme, tasarım, astronomi, uzay, havacılık ve teknoloji atölyelerinin yer aldığı, ilk ve ortaöğretim çağındaki çocuklarımıza hizmet verecek Uşak Bilim Merkezi için Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Çakın ve TÜBİTAK Başkanı Prof. Milli Eğitim Müdürlüğü ile protokol imzalandı.
Cumhurbaşkanımız; Belediyemiz, TÜBİTAK ve T3 Vakfı ortaklığında hayata geçirilecek Uşak Bilim Merkezi için imzalanan sözleşmenin hayırlı olmasını diledi. Ayrıca siz değerli misafirlerimizle birlikte Çocuk Kent Alanında incelemelerde bulunuldu.